Adresář TRIXIE popisovací - kost s packami 3,5x2cm (MIX BAREV) Hledáte elegantní a praktický doplněk pro vašeho psa? Adresář TRIXIE popisovací je tím pravým řešením! Tato designová kost s packami nejen skvěle vypadá na obojku vašeho čtyřnohého kamaráda, ale zároveň slouží jako bezpečnostní opatření. Stačí do něj jednoduše zapsat vaše telefonní číslo a v případě, že by se váš mazlíček zatoulal, bude mít snadnější návrat domů. S adresářem TRIXIE můžete mít větší klid v duši, když vaše zvířátko prozkoumává... Celý popis

Koupit za 63 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Adresář TRIXIE popisovací - kost s packami 3,5x2cm (MIX BAREV)

Hledáte elegantní a praktický doplněk pro vašeho psa? Adresář TRIXIE popisovací je tím pravým řešením! Tato designová kost s packami nejen skvěle vypadá na obojku vašeho čtyřnohého kamaráda, ale zároveň slouží jako bezpečnostní opatření. Stačí do něj jednoduše zapsat vaše telefonní číslo a v případě, že by se váš mazlíček zatoulal, bude mít snadnější návrat domů. S adresářem TRIXIE můžete mít větší klid v duši, když vaše zvířátko prozkoumává okolí.

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Rozměry: 3,5x2 cm
- Designový doplněk pro psa
- Možnost popsat telefonní číslo pro rychlé nalezení
- Dodáváno v mixu barev, preferenci barvy je možné uvést v poznámce k objednávce

S adresářem TRIXIE popisovacím můžete být jistí, že váš pes bude mít nejen stylový doplněk na obojku, ale také zajištěnou cestu domů v případě ztráty. Nechte ho prozkoumávat svět s větší bezpečností a klidem!
Zobrazit více

Články odjinud