Výcviková ohlávka Top Trainer Trixie Halti je šikovným pomocníkem pro výcvik vašeho psa. Díky inovativnímu designu funguje na principu otočení hlavy psa, což umožňuje přerušení očního kontaktu s rušivými elementy a zároveň posiluje spojení mezi psem a psovodem. S touto ohlávkou bude váš pes lépe ovladatelný a snadněji se soustředí na vás během tréninku. Nácvik klidné chůze s vaším psem by měl probíhat v přátelské atmosféře a s použitím nenásilných podnětů. Tato ohlávka není určena k trvalému nošení,... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Výcviková ohlávka Top Trainer Trixie Halti je šikovným pomocníkem pro výcvik vašeho psa. Díky inovativnímu designu funguje na principu otočení hlavy psa, což umožňuje přerušení očního kontaktu s rušivými elementy a zároveň posiluje spojení mezi psem a psovodem. S touto ohlávkou bude váš pes lépe ovladatelný a snadněji se soustředí na vás během tréninku.

Nácvik klidné chůze s vaším psem by měl probíhat v přátelské atmosféře a s použitím nenásilných podnětů. Tato ohlávka není určena k trvalému nošení, ale je skvělým nástrojem pro výcvik a poslušnost vašeho mazlíčka. S ohleduplností, trpělivostí a správným vedením dosáhnete skvělých výsledků.

Barva: černá

Hlavní parametry:
- XS: obvod čenichu 15 cm, délka popruhu 30–35 cm
- S: obvod čenichu 22 cm, délka popruhu 35–42 cm
- M: obvod čenichu 27 cm, délka popruhu 40–48 cm
- L: obvod čenichu 31 cm, délka popruhu 50–57 cm
- L–XL: obvod čenichu 37 cm, délka popruhu 48–60 cm
- XL: obvod čenichu 46 cm, délka popruhu 54–66 cm
- XL2/XL-kurz: obvod čenichu 40 cm, délka popruhu 46–58 cm (vhodná pro plemena s krátkým čenichem)
Zobrazit více

Články odjinud