Trixie Výcvikový Clicker

84 %
Stars
(20 hodnocení)

S Trixie Výcvikovým klikrem pro psy bude trénink vašeho čtyřnohého kamaráda hračkou! Tento výcvikový klikr s nastavitelným tónem zvuku je skvělým nástrojem pro efektivní a srozumitelný trénink vašeho psa. Stačí jednoduše kliknout ve chvíli, kdy pes projeví správné chování, a odměnit ho pamlskem či pochvalou. S gumičkou na ruce je klikr snadno ovladatelný a skvěle se hodí pro všechny druhy psů, koček, králíky i ptáky. Kromě toho získáte k tomuto klikru návod s tipy a triky pro optimální trénink.... Celý popis

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Trixie Výcvikovým klikrem pro psy bude trénink vašeho čtyřnohého kamaráda hračkou! Tento výcvikový klikr s nastavitelným tónem zvuku je skvělým nástrojem pro efektivní a srozumitelný trénink vašeho psa. Stačí jednoduše kliknout ve chvíli, kdy pes projeví správné chování, a odměnit ho pamlskem či pochvalou. S gumičkou na ruce je klikr snadno ovladatelný a skvěle se hodí pro všechny druhy psů, koček, králíky i ptáky. Kromě toho získáte k tomuto klikru návod s tipy a triky pro optimální trénink.

A co víc, pokud rádi cestujete se svým psem, můžete se zapojit do projektu Výlety s Akinu a vyhrát velkou cestovní sadu zcela zdarma! Sdílejte svá dobrodružství na sociálních sítích a zjistěte více v podmínkách soutěže.

Hlavní parametry:
- Nastavitelný tón zvuku
- Stálý zvuk pro účinný trénink
- Vhodný pro psy, kočky, králíky a ptáky
- S gumičkou na ruku pro snadnou manipulaci
- Materiál: plast, kov
- Barva: různé barevné provedení
- Vhodné pro všechna plemena
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ produktu klikry

Články odjinud