Pro pevné a spolehlivé spoje masivního dřeva ve vašich tesařských konstrukcích je tu spojovací deska o rozměrech 40x100 mm a tloušťce 3 mm. Tato deska je ideální pro vytváření stabilních spojů, které odolají nárokům běžného používání. Díky své kvalitní konstrukci a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a bezpečná. Hlavní parametry: - Rozměry: 40x100 mm - Tloušťka: 3 mm - Určeno pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva

Koupit za 15 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro pevné a spolehlivé spoje masivního dřeva ve vašich tesařských konstrukcích je tu spojovací deska o rozměrech 40x100 mm a tloušťce 3 mm. Tato deska je ideální pro vytváření stabilních spojů, které odolají nárokům běžného používání. Díky své kvalitní konstrukci a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a bezpečná.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 40x100 mm
- Tloušťka: 3 mm
- Určeno pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta

Určitě si přečtěte

Články odjinud