Spojovací deska 80x160 zn je ideálním pomocníkem pro všechny tesařské nadšence, kteří pracují s masivním dřevem. S touto deskou budete schopni vytvářet pevné a spolehlivé spoje, které vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše konstrukce budou stabilní a odolné. S touto spojovací deskou se vaše práce stane snazší a efektivnější, ať už jste profesionál nebo amatér. Hlavní parametry: - Rozměry: 80x160 cm - Materiál: kvalitní dřevo... Celý popis

Koupit za 26 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojovací deska 80x160 zn je ideálním pomocníkem pro všechny tesařské nadšence, kteří pracují s masivním dřevem. S touto deskou budete schopni vytvářet pevné a spolehlivé spoje, které vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše konstrukce budou stabilní a odolné. S touto spojovací deskou se vaše práce stane snazší a efektivnější, ať už jste profesionál nebo amatér.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 80x160 cm
- Materiál: kvalitní dřevo
- Určení: konstrukční tesařské spoje
- Precizní zpracování pro maximální stabilitu a odolnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta

Články odjinud