Stavíte nebo renovujete dřevěnou konstrukci a hledáte kvalitní a spolehlivý úhelník pro tesařské spoje? Pak je tento malý prolisovaný úhelník s rozměry 70x35/35 právě pro vás! Jeho pevná konstrukce a precizní zpracování z nerezové oceli zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. S tímto úhelníkem budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a bezpečná. Hlavní parametry: - Rozměry: 70x35/35 mm - Materiál: nerezová ocel - Malý prolisovaný úhelník pro tesařské spoje - Zajišťuje pevné a stabilní... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stavíte nebo renovujete dřevěnou konstrukci a hledáte kvalitní a spolehlivý úhelník pro tesařské spoje? Pak je tento malý prolisovaný úhelník s rozměry 70x35/35 právě pro vás! Jeho pevná konstrukce a precizní zpracování z nerezové oceli zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. S tímto úhelníkem budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a bezpečná.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 70x35/35 mm
- Materiál: nerezová ocel
- Malý prolisovaný úhelník pro tesařské spoje
- Zajišťuje pevné a stabilní spoje
- Dlouhá životnost a odolnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta

Určitě si přečtěte

Články odjinud