Tento nepravidelný úhelník o rozměrech 40x160/60 a tloušťce 3 mm je ideální pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva. Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu poskytuje pevnost a stabilitu pro vaše stavební projekty. S tímto produktem můžete snadno a spolehlivě spojit dřevěné prvky a zajistit tak jejich dlouhou životnost a odolnost vůči zátěži. Buďte si jisti, že s tímto úhelníkem budete mít pevný základ pro každou vaši konstrukci. Hlavní parametry: - Rozměry: 40x160/60 - Tloušťka:... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento nepravidelný úhelník o rozměrech 40x160/60 a tloušťce 3 mm je ideální pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva. Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu poskytuje pevnost a stabilitu pro vaše stavební projekty. S tímto produktem můžete snadno a spolehlivě spojit dřevěné prvky a zajistit tak jejich dlouhou životnost a odolnost vůči zátěži. Buďte si jisti, že s tímto úhelníkem budete mít pevný základ pro každou vaši konstrukci.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 40x160/60
- Tloušťka: 3 mm
- Určení: konstrukční tesařské spoje masivního dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta
Druh úhelníky

Články odjinud