Pokud se věnujete práci s masivním dřevem a hledáte spolehlivý materiál pro konstrukční tesařské spoje, pak je tento výrobek ideální volbou pro vás. S tloušťkou 2 mm poskytuje optimální podporu a stabilitu vašim konstrukcím. Díky své kvalitě a odolnosti vám tento produkt zajistí dlouhou životnost a spolehlivost vašich dřevěných konstrukcí. Buďte si jisti, že s tímto výrobkem budete mít pevný základ pro vaše tesařské práce. Hlavní parametry: - Tloušťka: 2 mm - Určeno pro konstrukční tesařské spoje... Celý popis

Koupit za 7 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud se věnujete práci s masivním dřevem a hledáte spolehlivý materiál pro konstrukční tesařské spoje, pak je tento výrobek ideální volbou pro vás. S tloušťkou 2 mm poskytuje optimální podporu a stabilitu vašim konstrukcím. Díky své kvalitě a odolnosti vám tento produkt zajistí dlouhou životnost a spolehlivost vašich dřevěných konstrukcí. Buďte si jisti, že s tímto výrobkem budete mít pevný základ pro vaše tesařské práce.

Hlavní parametry:
- Tloušťka: 2 mm
- Určeno pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta
Druh úhelníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud