Tento nepravidelný úhelník o rozměrech 40x80/60 a tloušťce 3 mm je ideální pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva. Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu poskytuje spolehlivou a pevnou podporu pro vaše stavební projekty. S tímto úhelníkem můžete snadno a bezpečně spojit dřevěné prvky a zajistit tak jejich stabilitu a odolnost. Buďte si jisti, že s tímto výrobkem dosáhnete profesionálních výsledků a vaše konstrukce budou pevné a bezpečné. Hlavní parametry: - Typ: nepravidelný... Celý popis

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento nepravidelný úhelník o rozměrech 40x80/60 a tloušťce 3 mm je ideální pro konstrukční tesařské spoje masivního dřeva. Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu poskytuje spolehlivou a pevnou podporu pro vaše stavební projekty. S tímto úhelníkem můžete snadno a bezpečně spojit dřevěné prvky a zajistit tak jejich stabilitu a odolnost. Buďte si jisti, že s tímto výrobkem dosáhnete profesionálních výsledků a vaše konstrukce budou pevné a bezpečné.

Hlavní parametry:
- Typ: nepravidelný úhelník
- Rozměry: 40x80/60 mm
- Tloušťka: 3 mm
- Materiál: ocel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta
Druh úhelníky

Články odjinud