Valenta ZT 81P9 Patka kotvící 140x120 U zinkovaná

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Kotevní patka VALENTA 140x120 U zinkovaná 81P9 je ideálním pomocníkem při stavbě pergol, garážových stání, vchodových zastřešení a dalších konstrukcí. Tato kotevní patka sloupku je navržena pro bezpečné připevnění hranolů do betonu a díky zinkovanému potahu je chráněna před nepříznivými vlivy prostředí. Vyrobená z kvalitní 4mm oceli s průměrem tyče 16mm, patka VALENTA splňuje náročné požadavky na pevnost a odolnost. Přednosti patky VALENTA spočívají v možnosti snadného kotvení sloupků, zároveň... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka VALENTA 140x120 U zinkovaná 81P9 je ideálním pomocníkem při stavbě pergol, garážových stání, vchodových zastřešení a dalších konstrukcí. Tato kotevní patka sloupku je navržena pro bezpečné připevnění hranolů do betonu a díky zinkovanému potahu je chráněna před nepříznivými vlivy prostředí. Vyrobená z kvalitní 4mm oceli s průměrem tyče 16mm, patka VALENTA splňuje náročné požadavky na pevnost a odolnost.

Přednosti patky VALENTA spočívají v možnosti snadného kotvení sloupků, zároveň poskytuje ochranu díky zinkové vrstvě a nabízí skvělý poměr kvality a ceny. S touto patkou získáváte spolehlivé a trvanlivé řešení pro vaše stavební projekty.

Hlavní parametry:
- Výrobce/dovozce: Valenta ZT s.r.o.
- Číslo produktu: 81P5
- EAN: 13030100
- Rozměr: 140 x 120 (D,V,Š)
- Hmotnost: 2 kg
- Materiál: Ocel se zinkovým nátěrem
- Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta

Určitě si přečtěte

Články odjinud