Valenta ZT81P2 Patka kotvící 100x100 U zinkovaná

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Patka kotvící 100x100 U zinkovaná 81P2 je nenahraditelným pomocníkem při stavbě pergol, garážových stání, vchodových zastřešení a dalších konstrukcí. Tato kotevní patka sloupku je navržena pro bezpečné připevnění hranolů do betonu, a díky zinkovanému potahu je chráněna před vnějšími vlivy. Vyrobena z kvalitní 4mm oceli a s průměrem tyče 16mm, patka Valenta kombinuje pevnost s odolností. Díky této kotevní patce můžete snadno a spolehlivě ukotvit sloupky a zajistit stabilitu vaší konstrukce. Zinkování... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotvící 100x100 U zinkovaná 81P2 je nenahraditelným pomocníkem při stavbě pergol, garážových stání, vchodových zastřešení a dalších konstrukcí. Tato kotevní patka sloupku je navržena pro bezpečné připevnění hranolů do betonu, a díky zinkovanému potahu je chráněna před vnějšími vlivy. Vyrobena z kvalitní 4mm oceli a s průměrem tyče 16mm, patka Valenta kombinuje pevnost s odolností.

Díky této kotevní patce můžete snadno a spolehlivě ukotvit sloupky a zajistit stabilitu vaší konstrukce. Zinkování zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči korozi, což prodlužuje životnost patky a zajišťuje bezpečnost vaší stavby. Navíc, díky vynikajícímu poměru kvality a ceny získáváte spolehlivý produkt za férovou cenu.

**Hlavní parametry:**
- Výrobce/dovozce: Valenta ZT s.r.o.
- Číslo produktu: 81P2
- EAN: 13030055
- Rozměr: 100 x 100 (D,V,Š)
- Hmotnost: 1,5 kg
- Materiál: Ocel se zinkovým nátěrem
- Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valenta

Určitě si přečtěte

Články odjinud