S touto ultralehkou nouzovou píšťalkou vyrobenou z titanu budete v bezpečí kdekoli se ocitnete. I přes svou nepatrnou hmotnost 2,8 g dokáže dosáhnout zvuku přes 100 dB, což je dostatečně hlasité na to, aby vám v případě nouze pomohla upoutat pozornost. Píšťalka je navlečena na červenou reflexní šňůrku, takže ji snadno uvidíte i za šera. S celkovou délkou 4,5 cm a průměrem 0,8 cm se vejde téměř kamkoliv a můžete ji mít stále po ruce pro případ nouze. Hlavní parametry: - Celková délka: 4,5 cm - Průměr:... Celý popis

Koupit za 310 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto ultralehkou nouzovou píšťalkou vyrobenou z titanu budete v bezpečí kdekoli se ocitnete. I přes svou nepatrnou hmotnost 2,8 g dokáže dosáhnout zvuku přes 100 dB, což je dostatečně hlasité na to, aby vám v případě nouze pomohla upoutat pozornost. Píšťalka je navlečena na červenou reflexní šňůrku, takže ji snadno uvidíte i za šera. S celkovou délkou 4,5 cm a průměrem 0,8 cm se vejde téměř kamkoliv a můžete ji mít stále po ruce pro případ nouze.

Hlavní parametry:
- Celková délka: 4,5 cm
- Průměr: 0,8 cm
- Hmotnost: 2,8 g
Zobrazit více

Články odjinud