Tato teleskopická tyč je skvělým řešením pro ovládání manuálních střešních oken VELUX GGL/GGU nebo rolet, které jsou mimo dosah. S délkou 100 cm, kterou lze prodloužit až na 180 cm, je tato tyč praktickým pomocníkem pro dosažení ovládacích prvků na střeše. Díky možnosti použití s různými typy oken a doplňků VELUX, jako jsou zatemňovací rolety, žaluzie nebo sítě proti hmyzu, je tato teleskopická tyč univerzálním nástrojem pro pohodlné ovládání různých prvků ve vaší domácnosti. Navíc, pokud ji využíváte... Celý popis

Koupit za 470 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato teleskopická tyč je skvělým řešením pro ovládání manuálních střešních oken VELUX GGL/GGU nebo rolet, které jsou mimo dosah. S délkou 100 cm, kterou lze prodloužit až na 180 cm, je tato tyč praktickým pomocníkem pro dosažení ovládacích prvků na střeše.

Díky možnosti použití s různými typy oken a doplňků VELUX, jako jsou zatemňovací rolety, žaluzie nebo sítě proti hmyzu, je tato teleskopická tyč univerzálním nástrojem pro pohodlné ovládání různých prvků ve vaší domácnosti. Navíc, pokud ji využíváte s roletami, doporučuje se použití adaptéru ZOZ 085 pro optimální výkon.

**Hlavní parametry:**
- Délka: 180 cm
- Možnost prodloužení až na 180 cm
- Provedení: hliník
- Kompatibilita s okny VELUX GGL/GGU a různými typy manuálně ovládaných doplňků (DKL, RFL, FHL, FPL, PAL, FHC, ZIL)
Zobrazit více

Parametry

Střešní okna s venkovními roletami ano
Střešní okna s elektrickým ovládáním ano
Výrobce VELUX

Články odjinud