Tato teleskopická tyč je ideálním řešením v případě, kdy je manuálně ovládané střešní okno VELUX GGL/GGU mimo dosah. Tato tyč je vyrobena z kvalitního hliníku, což zajišťuje pevnost a odolnost. Díky svému teleskopickému designu je možné tyč prodloužit až na délku 180 cm, což umožňuje dosáhnout na okno i v případě, kdy je umístěno vysoko. Tato teleskopická tyč je také vhodná pro manuálně ovládané rolety VELUX. V případě použití na rolety je doporučeno na každou umístit adaptér (ZOZ 085), který... Celý popis

Koupit za 470 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato teleskopická tyč je ideálním řešením v případě, kdy je manuálně ovládané střešní okno VELUX GGL/GGU mimo dosah. Tato tyč je vyrobena z kvalitního hliníku, což zajišťuje pevnost a odolnost. Díky svému teleskopickému designu je možné tyč prodloužit až na délku 180 cm, což umožňuje dosáhnout na okno i v případě, kdy je umístěno vysoko.

Tato teleskopická tyč je také vhodná pro manuálně ovládané rolety VELUX. V případě použití na rolety je doporučeno na každou umístit adaptér (ZOZ 085), který zajišťuje správné a bezpečné ovládání rolety.

Tato tyč je kompatibilní s okny VELUX GGL/GGU a všemi manuálně ovládanými zcela zatemňujícími roletami (DKL), zastiňovacími roletami (RFL), plisovanými roletami (FHL, FPL), lamelovými žaluziemi (PAL) a také s roletou pro úsporu energie (FHC) a sítěmi proti hmyzu (ZIL). Díky této všestrannosti je tato teleskopická tyč skvělým doplňkem pro všechny, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svými střešními okny a roletami.

Hlavní parametry:
- Délka: 180 cm
- Provedení: hliník
- Kompatibilita: okna VELUX GGL/GGU, rolety DKL, RFL, FHL, FPL, PAL, FHC, ZIL
- Doporučený adaptér pro rolety: ZOZ 085
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Velux
Střešní okna s integrovanými žaluziemi ano
Střešní okna s venkovními roletami ano
Střešní okna s tepelnou izolací ano

Články odjinud