Teleskopická tyč Velux ZCZ 080 K je praktickým a efektivním řešením pro ovládání manuálně ovládaných střešních oken Velux GGL/GGU a také rolet Velux. Pokud máte okno nebo roletu, která je mimo dosah, tato teleskopická tyč vám umožní pohodlně ovládat vaše okno nebo roletu bez nutnosti se ohýbat nebo stoupat na žebřík. Díky délce 80 cm je tyč dostatečně dlouhá pro většinu potřeb. Teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníku, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Díky tomu můžete mít jistotu,... Celý popis

Koupit za 420 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Teleskopická tyč Velux ZCZ 080 K je praktickým a efektivním řešením pro ovládání manuálně ovládaných střešních oken Velux GGL/GGU a také rolet Velux. Pokud máte okno nebo roletu, která je mimo dosah, tato teleskopická tyč vám umožní pohodlně ovládat vaše okno nebo roletu bez nutnosti se ohýbat nebo stoupat na žebřík. Díky délce 80 cm je tyč dostatečně dlouhá pro většinu potřeb.

Teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníku, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Díky tomu můžete mít jistotu, že tyč vydrží dlouhodobé používání a neztratí svou funkčnost. Navíc je tyč kompatibilní s různými typy oken a rolet. Můžete ji použít s manuálně ovládanými zcela zatemňujícími roletami (DKL), zastiňovacími roletami (RFL), plisovanými roletami (FHL, FPL), lamelovými žaluziemi (PAL), roletou pro úsporu energie (FHC) a sítěmi proti hmyzu (ZIL).

Pro některé typy nové generace oken GZL, GLL a GLU je potřeba použít adaptér ZOZ 095, který je k dispozici samostatně. V případě použití na rolety doporučujeme na každou umístit adaptér ZOZ 085, který také můžete zakoupit samostatně.

S teleskopickou tyčí Velux ZCZ 080 K budete mít plnou kontrolu nad svými střešními okny a roletami, aniž byste museli riskovat svou bezpečnost nebo pohodlí. Je to ideální doplněk pro každého majitele střešního okna Velux GGL/GGU nebo rolety Velux.

Hlavní parametry:
- Délka tyče: 80 cm
- Materiál: hliník
- Kompatibilita: okna Velux GGL/GGU, zcela zatemňující rolety (DKL), zastiňovací rolety (RFL), plisované rolety (FHL, FPL), lamelové žaluzie (PAL), roleta pro úsporu energie (FHC), sítě proti hmyzu (ZIL)
- Adaptér ZOZ 095 je potřeba pro některé typy nové generace oken GZL, GLL a GLU
- Adaptér ZOZ 085 je doporučený pro použití s roletami Velux
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Velux
Typ doplňku ovládací prvky
Střešní okna s integrovanými žaluziemi ano
Střešní okna s tepelnou izolací ano
Střešní okna s elektrickým ovládáním ano

Články odjinud