Vašemu psímu kamarádovi zajistíme dokonalý úkryt před nepřízní počasí s touto robustní psí budou z pozinkované oceli. Díky pevné konstrukci vydrží nejen deště, větry a zimu, ale také běžné opotřebení. Praktická střecha chrání vašeho psa před sluncem i deštěm, zatímco otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup. S dodaným montážním návodem je snadná instalace zaručena. V antracitové barvě a s rozměry 116,5 x 103 x 81,5 cm (Š x H x V) a vchodem o rozměrech 47 x 57 cm (Š x V), tato psí bouda je ideálním... Celý popis

Koupit za 3 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu psímu kamarádovi zajistíme dokonalý úkryt před nepřízní počasí s touto robustní psí budou z pozinkované oceli. Díky pevné konstrukci vydrží nejen deště, větry a zimu, ale také běžné opotřebení. Praktická střecha chrání vašeho psa před sluncem i deštěm, zatímco otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup. S dodaným montážním návodem je snadná instalace zaručena. V antracitové barvě a s rozměry 116,5 x 103 x 81,5 cm (Š x H x V) a vchodem o rozměrech 47 x 57 cm (Š x V), tato psí bouda je ideálním místem pro vašeho psa k odpočinku a relaxaci.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Barva: antracitová
- Rozměry: 116,5 x 103 x 81,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 57 cm (Š x V)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud