Vašemu psímu kamarádovi zajistí tato psí bouda nejen pohodlí, ale i bezpečné místo pro odpočinek a spánek. Vyrobena z odolného materiálu PP je vhodná pro každodenní použití venku. Díky odnímatelné základně je čištění snadné a nastavitelná střecha s dvěma polohami zajišťuje optimální proudění vzduchu. Tato psí bouda je navíc odolná vůči UV záření, takže si zachovává svou barvu i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření. Hlavní parametry: - Barva: béžová a hnědá - Materiál: PP (polypropylen) -... Celý popis

Koupit za 2 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu psímu kamarádovi zajistí tato psí bouda nejen pohodlí, ale i bezpečné místo pro odpočinek a spánek. Vyrobena z odolného materiálu PP je vhodná pro každodenní použití venku. Díky odnímatelné základně je čištění snadné a nastavitelná střecha s dvěma polohami zajišťuje optimální proudění vzduchu. Tato psí bouda je navíc odolná vůči UV záření, takže si zachovává svou barvu i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Hlavní parametry:
- Barva: béžová a hnědá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 89 x 75 x 62 cm (D x Š x V)
- Odolné vůči UV záření
- Odnímatelná základna
- Nastavitelná střecha
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud