Tato stylová psí bouda je skvělým úkrytem pro vašeho malého psa. Díky ní váš mazlíček získá teplé místečko k odpočinku a zároveň přinese do vašeho dvorku nebo zahrádky elegantní nádech. Psí bouda je vyrobena z kvalitního 100% PP materiálu, což zaručuje odolnost proti UV záření a zároveň lehkost a snadnou přenosnost. Bez problémů ji můžete umístit venku i uvnitř domu. Díky této boudě bude váš chlupatý přítel chráněn před nepříznivým počasím a bude mít své pohodlné místo pro odpočinek a spánek. Navíc... Celý popis

Koupit za 2 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato stylová psí bouda je skvělým úkrytem pro vašeho malého psa. Díky ní váš mazlíček získá teplé místečko k odpočinku a zároveň přinese do vašeho dvorku nebo zahrádky elegantní nádech.

Psí bouda je vyrobena z kvalitního 100% PP materiálu, což zaručuje odolnost proti UV záření a zároveň lehkost a snadnou přenosnost. Bez problémů ji můžete umístit venku i uvnitř domu. Díky této boudě bude váš chlupatý přítel chráněn před nepříznivým počasím a bude mít své pohodlné místo pro odpočinek a spánek. Navíc se jednoduše a bez nářadí sestavuje.

Hlavní parametry:
- Barva: hnědá
- Materiál: 100% PP (polypropylen)
- Rozměry: 71 x 71,5 x 68 cm (D x Š x V)
- Odolné vůči UV záření
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud