Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo nejen krásně vypadá, ale díky své rovné kresbě a suknům dodává boudě rustikální vzhled. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena jen pro psy, ale poskytne pohodlné místo k odpočinku i dalším zvířecím mazlíčkům jako jsou kočky, králíci nebo slepice.... Celý popis

Koupit za 4 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo nejen krásně vypadá, ale díky své rovné kresbě a suknům dodává boudě rustikální vzhled. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena jen pro psy, ale poskytne pohodlné místo k odpočinku i dalším zvířecím mazlíčkům jako jsou kočky, králíci nebo slepice.

- Barva: hnědá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 96 x 87 x 80,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano

Hlavní parametry:
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Barva: hnědá, zelená
- Rozměry: 96 x 87 x 80,5 cm (D x Š x V)
- Montáž: ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL
Barva hnědé

Články odjinud