Vašemu štěňátku můžete dopřát útulné a bezpečné místo k odpočinku s touto psí budkou. Vyrobena z masivního borového dřeva, které dodává boudě rustikální vzhled a zajišťuje pevnost a odolnost. Voděodolná zelená střecha chrání vašeho mazlíčka před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zajišťuje suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což zaručuje pohodlí vašemu domácímu mazlíčkovi. Tato bouda je ideální nejen pro psy, ale i pro kočky, králíky, slepice... Celý popis

Koupit za 4 636 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete dopřát útulné a bezpečné místo k odpočinku s touto psí budkou. Vyrobena z masivního borového dřeva, které dodává boudě rustikální vzhled a zajišťuje pevnost a odolnost. Voděodolná zelená střecha chrání vašeho mazlíčka před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zajišťuje suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což zaručuje pohodlí vašemu domácímu mazlíčkovi. Tato bouda je ideální nejen pro psy, ale i pro kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata, která ocení místo k odpočinku a úkryt.

Hlavní parametry:
- Barva: moka, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 143 x 60,5 x 109 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Parametry

Barva hnědé
Výrobce vidaXL

Články odjinud