Hledáte pro svého psa dokonalé útočiště plné pohodlí a elegance? SHUMEE Psí bouda v moka barvě je tím pravým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S rozměry 65 × 65 × 61,5 cm poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a spánek pro psy všech velikostí. Díky hnědé barvě a designu z masivního borového dřeva tato bouda přináší do vaší zahrady klasický a elegantní vzhled. Střecha s ochrannou vrstvou zajistí, že váš mazlíček zůstane v suchu i za nepříznivého počasí. Obdarujte svého psa kvalitním a láskyplným... Celý popis

Koupit za 2 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte pro svého psa dokonalé útočiště plné pohodlí a elegance? SHUMEE Psí bouda v moka barvě je tím pravým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S rozměry 65 × 65 × 61,5 cm poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a spánek pro psy všech velikostí. Díky hnědé barvě a designu z masivního borového dřeva tato bouda přináší do vaší zahrady klasický a elegantní vzhled. Střecha s ochrannou vrstvou zajistí, že váš mazlíček zůstane v suchu i za nepříznivého počasí. Obdarujte svého psa kvalitním a láskyplným místem od značky SHUMEE a udělejte mu radost každý den.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 65 × 65 × 61,5 cm
- Materiál: masivní borové dřevo
- Barva: moka
- Kompaktní velikost vhodná pro různá plemena psů
- Odolná střecha s ochrannou vrstvou
- Otevřený vchod pro snadný přístup
- Elegantní design s klasickým vzhledem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL
Barva hnědé

Články odjinud