Vašemu štěňátku můžete poskytnout bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo je nejen krásným přírodním materiálem, ale díky své rovné kresbě a suknům dodává boudě rustikální vzhled. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což je ideální pro pohodlný odpočinek. Tato bouda není určena pouze pro psy, ale může sloužit i jako útočiště pro kočky,... Celý popis

Koupit za 3 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete poskytnout bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo je nejen krásným přírodním materiálem, ale díky své rovné kresbě a suknům dodává boudě rustikální vzhled. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což je ideální pro pohodlný odpočinek. Tato bouda není určena pouze pro psy, ale může sloužit i jako útočiště pro kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata.

Hlavní parametry:
- Barva: moka, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 96 x 60,5 x 87 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL
Barva hnědé

Články odjinud