Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší, a tato univerzální psí bouda s pevnou konstrukcí a praktickou střechou je ideálním řešením pro jejich bezpečí a pohodlí. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli můžete mít jistotu, že bouda vydrží i náročné podmínky. Střecha boudy chrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ať už je to slunce, déšť nebo sníh, a zároveň poskytuje pohodlný vstup a výstup díky praktickému vchodu. Tato psí bouda není jen bezpečným útočištěm... Celý popis

Koupit za 6 772 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší, a tato univerzální psí bouda s pevnou konstrukcí a praktickou střechou je ideálním řešením pro jejich bezpečí a pohodlí. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli můžete mít jistotu, že bouda vydrží i náročné podmínky. Střecha boudy chrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ať už je to slunce, déšť nebo sníh, a zároveň poskytuje pohodlný vstup a výstup díky praktickému vchodu.

Tato psí bouda není jen bezpečným útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda, ale také se stane oblíbeným místem pro hry, cvičení a trénink. Vnější rozměry 165 x 153 x 181 cm a vnitřní rozměry 156 x 143 x 178 cm poskytnou dostatek prostoru pro vašeho psa, zatímco vchod o rozměrech 47 x 120 cm usnadní přístup do boudy.

Světle šedá barva dodává boudě elegantní vzhled, který bude skvěle ladit s vaším exteriérem. S touto psí budkou se vaši chlupatí přátelé budou cítit jako doma, a vy budete mít klid vědomí, že jsou v bezpečí a pohodlí.

Hlavní parametry:
- Barva: světle šedá
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Vnější rozměry: 165 x 153 x 181 cm (D x Š x V)
- Vnitřní rozměry: 156 x 143 x 178 cm (D x Š x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 120 cm (D x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Parametry

Barva šedé

Články odjinud