Tato spolehlivá psí bouda je ideálním místem pro vášho čtyřnohého kamaráda k odpočinku a ochraně před nepříznivým počasím. Díky pevné konstrukci z pozinkované oceli je odolná a dlouhotrvající. Praktická střecha poskytuje psu stín nebo ochranu před deštěm a sněhem. Otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup psa. Tato psí bouda je skvělým řešením pro venkovní prostředí a zaručuje pohodlí a bezpečí vašemu mazlíčkovi. Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaná ocel - Barva: šedá - Rozměry: 116,5 x 103... Celý popis

Koupit za 3 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato spolehlivá psí bouda je ideálním místem pro vášho čtyřnohého kamaráda k odpočinku a ochraně před nepříznivým počasím. Díky pevné konstrukci z pozinkované oceli je odolná a dlouhotrvající. Praktická střecha poskytuje psu stín nebo ochranu před deštěm a sněhem. Otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup psa. Tato psí bouda je skvělým řešením pro venkovní prostředí a zaručuje pohodlí a bezpečí vašemu mazlíčkovi.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Barva: šedá
- Rozměry: 116,5 x 103 x 81,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 57 cm (Š x V)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud