Tato robustní psí bouda je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele v každém počasí. Vyrobená z odolného plastu a s voděodolnou střechou chrání vášho psa před sluncem i deštěm, zatímco vyvýšená podlaha udržuje vnitřek suchý. Velký vnitřní prostor umožňuje pohodlné pohybování a větrací otvory zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Hlavní parametry: - Barva: šedá - Materiál: plast - Rozměry: 92 x 87 x 91 cm (D x Š x V) - Rozměry dvířek: 35,5 x 53 cm (Š x V) - Výška podlahy: 8,5 cm - Vysoká podlaha... Celý popis

Koupit za 4 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato robustní psí bouda je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele v každém počasí. Vyrobená z odolného plastu a s voděodolnou střechou chrání vášho psa před sluncem i deštěm, zatímco vyvýšená podlaha udržuje vnitřek suchý. Velký vnitřní prostor umožňuje pohodlné pohybování a větrací otvory zajistí dobrou cirkulaci vzduchu.

Hlavní parametry:
- Barva: šedá
- Materiál: plast
- Rozměry: 92 x 87 x 91 cm (D x Š x V)
- Rozměry dvířek: 35,5 x 53 cm (Š x V)
- Výška podlahy: 8,5 cm
- Vysoká podlaha chrání psy před vlhkostí
- Větrací otvory vpředu a vzadu
- Odolné vůči UV záření
- Snadno čistitelný hladký povrch
- Vhodný pro venkovní použití
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud