Dopřejte svému malému čtyřnohému kamarádovi dokonalé útočiště s touto psí budou, která kombinuje bezpečí, ochranu a pohodlí. Masivní borové dřevo dodává boudě přírodní a rustikální vzhled, zatímco voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy teplé a suché útočiště. Velký vchod a dobře navržený interiér zajistí snadný přístup a pohodlný pobyt pro vašeho psa nebo jiná drobná zvířata. Tato bouda není jen pro psy - kočky, králíci, slepice a další zvířecí kamarádi si ji zamilují... Celý popis

Koupit za 4 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému malému čtyřnohému kamarádovi dokonalé útočiště s touto psí budou, která kombinuje bezpečí, ochranu a pohodlí. Masivní borové dřevo dodává boudě přírodní a rustikální vzhled, zatímco voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude mít vždy teplé a suché útočiště. Velký vchod a dobře navržený interiér zajistí snadný přístup a pohodlný pobyt pro vašeho psa nebo jiná drobná zvířata. Tato bouda není jen pro psy - kočky, králíci, slepice a další zvířecí kamarádi si ji zamilují stejně.

Hlavní parametry:
- Barva: šedá, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 96 x 87 x 80,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL
Barva šedé

Články odjinud