Pro bezpečnost a kontrolu pohybu vašeho psa je ideální použít izolovaný anténní drát průřezu 1,5 mm2, který je speciálně navržen pro elektronické ohradníky Dogtrace. Tento drát lze snadno připojit pomocí zářezových anténních konektorů a je k dispozici pouze v zelené barvě z mědi. Díky svým vlastnostem je tento drát vhodný k instalaci neviditelného plotu, který poskytuje spolehlivou ochranu a bezpečnost pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Hlavní parametry: - Průřez drátu: 1,5 mm2 - Materiál: měď - Barva:... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro bezpečnost a kontrolu pohybu vašeho psa je ideální použít izolovaný anténní drát průřezu 1,5 mm2, který je speciálně navržen pro elektronické ohradníky Dogtrace. Tento drát lze snadno připojit pomocí zářezových anténních konektorů a je k dispozici pouze v zelené barvě z mědi. Díky svým vlastnostem je tento drát vhodný k instalaci neviditelného plotu, který poskytuje spolehlivou ochranu a bezpečnost pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Hlavní parametry:
- Průřez drátu: 1,5 mm2
- Materiál: měď
- Barva: zelená
- Kompatibilita: elektronické ohradníky Dogtrace
- Možnost připojení zářezovými anténními konektory
Zobrazit více

Články odjinud