Představujeme vám stahovací obojek, který vyniká svou odolností a kvalitním zpracováním. Díky pevným svařovaným očkům s povrchovou úpravou chromu zvládne tento obojek i vysoké zatížení bez problémů. Navíc každá délka obojku disponuje očkem s jiným průměrem, což zajišťuje perfektní přizpůsobení a pohodlí pro vašeho chlupatého kamaráda. S tímto obojkem budete mít jistotu, že vaše zvířátko je v bezpečí a pohodlí během procházek či tréninku. Hlavní parametry: - Stahovací obojek s pevnými svařovanými... Celý popis

Koupit za 146 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám stahovací obojek, který vyniká svou odolností a kvalitním zpracováním. Díky pevným svařovaným očkům s povrchovou úpravou chromu zvládne tento obojek i vysoké zatížení bez problémů. Navíc každá délka obojku disponuje očkem s jiným průměrem, což zajišťuje perfektní přizpůsobení a pohodlí pro vašeho chlupatého kamaráda. S tímto obojkem budete mít jistotu, že vaše zvířátko je v bezpečí a pohodlí během procházek či tréninku.

Hlavní parametry:
- Stahovací obojek s pevnými svařovanými očky
- Povrchová úprava chromem pro zvýšenou odolnost
- Očko s různým průměrem podle délky obojku
- Ideální pro vysoké zatížení a aktivní zvířata
- Zaručuje bezpečnost a pohodlí vašemu chlupatému kamarádovi
Zobrazit více

Články odjinud