Tento univerzální nastavitelný úhelník s pevným 45° úhlem je nenahraditelným pomocníkem pro vaše stavební a řemeslné práce. Jeho kvalitní materiál a precizní zpracování zaručují spolehlivost a dlouhou životnost. Díky možnosti zasunutí několika prvků do sebe a jejich pevnému spojení je tento úhelník ideální pro tvorbu pevných a precizních spojů. Jeho všestrannost a jednoduché použití oceníte jak při práci v dílně, tak i při renovacích či stavbě. Hlavní parametry: - Nastavitelný úhel: 45° - Materiál:... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální nastavitelný úhelník s pevným 45° úhlem je nenahraditelným pomocníkem pro vaše stavební a řemeslné práce. Jeho kvalitní materiál a precizní zpracování zaručují spolehlivost a dlouhou životnost. Díky možnosti zasunutí několika prvků do sebe a jejich pevnému spojení je tento úhelník ideální pro tvorbu pevných a precizních spojů. Jeho všestrannost a jednoduché použití oceníte jak při práci v dílně, tak i při renovacích či stavbě.

Hlavní parametry:
- Nastavitelný úhel: 45°
- Materiál: odolná slitina
- Vhodný pro interiéry i exteriéry
- Zvyšuje pevnost spojů
- Univerzální a všestranný pomocník
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vormann
Druh úhelníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud