Chcete mít jistotu, že vašemu mazlíčkovi poskytujete vždy čerstvé a kvalitní krmivo? S vysoušecí kazetou Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge je to snadné! Tato kazeta je navržena speciálně pro chytrou misku Xiaomi Smart Pet Food Feeder a efektivně pomáhá udržovat čerstvost a výživu krmiva. Díky ní se také zpomaluje oxidace, což je klíčové pro uchování živin ve vašem mazlíčkově jídelníčku. A co je nejlepší, když propojíte chytrou misku s aplikací Mi Home, budete pravidelně upozorňování... Celý popis

Koupit za 326 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chcete mít jistotu, že vašemu mazlíčkovi poskytujete vždy čerstvé a kvalitní krmivo? S vysoušecí kazetou Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge je to snadné! Tato kazeta je navržena speciálně pro chytrou misku Xiaomi Smart Pet Food Feeder a efektivně pomáhá udržovat čerstvost a výživu krmiva. Díky ní se také zpomaluje oxidace, což je klíčové pro uchování živin ve vašem mazlíčkově jídelníčku. A co je nejlepší, když propojíte chytrou misku s aplikací Mi Home, budete pravidelně upozorňování na potřebu výměny kazety. S Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge si můžete být jisti, že vašemu mazlíčkovi poskytujete vždy jen to nejlepší!

Hlavní parametry:
- Vysoušecí kazeta určená do chytré misky Xiaomi Smart Pet Food Feeder
- Účinně zajišťuje čerstvost a kvalitu krmiva
- Zpomaluje oxidaci
- Uchovává výživu krmiva
- Barevné provedení: šedo-bílé
- Určení: Pro psy, Pro kočky
- Materiál: Plast
- Průměr: 10,4 cm
- Barva: Bílá
- Vlastnosti: Na krmivo
Zobrazit více

Články odjinud