S moderním a funkčním pamlskovníkem už nebudete muset šílet z drobečků po kapsách při procházkách nebo tréninku se psem. Tento praktický pomocník je vyroben z omyvatelného materiálu a disponuje boční zatahovací gumou pro snadný přístup k pamlskům. Navíc je vybaven dvěma karabinami, díky nimž můžete pamlskovník pohodlně zavěsit na opasek nebo kalhoty. S tímto stylovým a užitečným doplňkem budete mít všechny pamlsky vždy po ruce, což ocení každý chovatel. Hlavní parametry: - Moderní a funkční design... Celý popis

Koupit za 232 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S moderním a funkčním pamlskovníkem už nebudete muset šílet z drobečků po kapsách při procházkách nebo tréninku se psem. Tento praktický pomocník je vyroben z omyvatelného materiálu a disponuje boční zatahovací gumou pro snadný přístup k pamlskům. Navíc je vybaven dvěma karabinami, díky nimž můžete pamlskovník pohodlně zavěsit na opasek nebo kalhoty. S tímto stylovým a užitečným doplňkem budete mít všechny pamlsky vždy po ruce, což ocení každý chovatel.

Hlavní parametry:
- Moderní a funkční design
- Vyroben z omyvatelného materiálu
- Boční zatahovací guma pro snadný přístup k pamlskům
- Dva karabiny pro zavěšení na opasek nebo kalhoty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yoggies
Typ produktu pamlskovníky

Články odjinud