Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečí a pohodlí s touto útulnou psí budou. Vyrobena z masivního borového dřeva, bouda přináší rustikální vzhled s rovnou kresbou a suky, které dodávají materiálu charakter. Díky voděodolné zelené střeše je zajištěno, že váš mazlíček bude v suchu a teple. Velký vchod usnadňuje přístup a zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Tato velká bouda je navržena s ohledem na pohodlí a bezpečí vašich domácích mazlíčků, ať už jde o psy, kočky, králíky nebo slepice. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 4 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečí a pohodlí s touto útulnou psí budou. Vyrobena z masivního borového dřeva, bouda přináší rustikální vzhled s rovnou kresbou a suky, které dodávají materiálu charakter. Díky voděodolné zelené střeše je zajištěno, že váš mazlíček bude v suchu a teple. Velký vchod usnadňuje přístup a zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Tato velká bouda je navržena s ohledem na pohodlí a bezpečí vašich domácích mazlíčků, ať už jde o psy, kočky, králíky nebo slepice.

Hlavní parametry:
- Barva: hnědá
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 143 x 60,5 x 109 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud