Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou. Vyrobena z masivního borového dřeva, bouda nejenže poskytuje odolnou konstrukci, ale také přírodní a rustikální vzhled. Díky voděodolné zelené střeše bude váš mazlíček vždy suchý a teplý, a to i v nepříznivém počasí. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což z ní činí ideální místo k odpočinku pro psy, kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata. Hlavní parametry: - Barva: hnědá, zelená -... Celý popis

Koupit za 3 670 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou. Vyrobena z masivního borového dřeva, bouda nejenže poskytuje odolnou konstrukci, ale také přírodní a rustikální vzhled. Díky voděodolné zelené střeše bude váš mazlíček vždy suchý a teplý, a to i v nepříznivém počasí. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, což z ní činí ideální místo k odpočinku pro psy, kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata.

Hlavní parametry:
- Barva: hnědá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 96 x 87 x 80,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud