Vašemu štěňátku můžete nabídnout bezpečné a pohodlné prostředí s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo dodává boudě rustikální vzhled a zároveň je odolné a trvanlivé. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude vždy suchý a teplý, a velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena pouze pro psy - poskytuje pohodlné útočiště pro různá zvířata jako jsou kočky, králíci nebo slepice. Hlavní parametry: - Barva: moka, bílá, zelená... Celý popis

Koupit za 4 794 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete nabídnout bezpečné a pohodlné prostředí s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo dodává boudě rustikální vzhled a zároveň je odolné a trvanlivé. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček bude vždy suchý a teplý, a velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena pouze pro psy - poskytuje pohodlné útočiště pro různá zvířata jako jsou kočky, králíci nebo slepice.

Hlavní parametry:
- Barva: moka, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 159 x 120 x 88,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud