Poskytněte svým chlupatým kamarádům bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou s výběhem. Tato všestranná bouda nabízí dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už se jedná o hry, výcvik nebo jednoduše o zajištění jejich bezpečí. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je tato bouda odolná a navržena tak, aby vydržela. Pletivová konstrukce výběhu pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci. Praktická střecha chrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami a pohodlný... Celý popis

Koupit za 11 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Poskytněte svým chlupatým kamarádům bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou s výběhem. Tato všestranná bouda nabízí dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už se jedná o hry, výcvik nebo jednoduše o zajištění jejich bezpečí. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je tato bouda odolná a navržena tak, aby vydržela. Pletivová konstrukce výběhu pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci. Praktická střecha chrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami a pohodlný přístup je zajištěn díky vchodu a dvířkům se západkou.

Hlavní parametry:
- Barva: antracitová
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: 110 x 813 x 110 cm (Š x H x V)
- Psí bouda:
- Vnější rozměry: 110 x 103 x 110 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 90 x 107 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 80 cm (Š x V)
- Výběh:
- Vnější rozměry: 107 x 715 x 95 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 712 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 57 x 86 cm (Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje: 1x psí bouda, 1x výběh
Zobrazit více

Články odjinud