Dopřejte vašim chlupatým kamarádům bezpečné a komfortní místo odpočinku s touto psí budou se střechou. Tato univerzální psí bouda poskytuje široké možnosti využití - ať už jde o hry, cvičení, trénink nebo jednoduše o zajištění bezpečného prostoru pro vaše štěně. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je tato bouda odolná a navržena tak, aby vydržela dlouhodobé používání. Praktická střecha boudy chrání vašeho psa před nepříznivým počasím, ať už je to slunce, déšť, sníh nebo jiné povětrnostní podmínky.... Celý popis

Koupit za 6 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte vašim chlupatým kamarádům bezpečné a komfortní místo odpočinku s touto psí budou se střechou. Tato univerzální psí bouda poskytuje široké možnosti využití - ať už jde o hry, cvičení, trénink nebo jednoduše o zajištění bezpečného prostoru pro vaše štěně. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je tato bouda odolná a navržena tak, aby vydržela dlouhodobé používání.

Praktická střecha boudy chrání vašeho psa před nepříznivým počasím, ať už je to slunce, déšť, sníh nebo jiné povětrnostní podmínky. Díky pohodlnému vchodu je pro vašeho chlupatého kamaráda snadné vstoupit a opustit psí boudu podle své potřeby.

Hlavní parametry:
- Barva: antracitová
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Vnější rozměry: 165 x 153 x 181 cm (D x Š x V)
- Vnitřní rozměry: 156 x 143 x 178 cm (D x Š x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 120 cm (D x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud