Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zaručit jejich bezpečí a pohodlí. Tato všestranná bouda poskytuje dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už je to pro hry, výcvik nebo jednoduše pro jejich bezpečí. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli je bouda odolná a navržena tak, aby vydržela dlouho. Pletivová konstrukce výběhu zase pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci. Navíc střecha psí boudy chrání vaše štěně před nepříznivými... Celý popis

Koupit za 15 821 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zaručit jejich bezpečí a pohodlí. Tato všestranná bouda poskytuje dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už je to pro hry, výcvik nebo jednoduše pro jejich bezpečí. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli je bouda odolná a navržena tak, aby vydržela dlouho. Pletivová konstrukce výběhu zase pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci. Navíc střecha psí boudy chrání vaše štěně před nepříznivými povětrnostními vlivy. Pohodlný přístup je zajištěn díky vchodu a dvířkům se západkou, což usnadňuje vstup a výstup vašim chlupatým kamarádům.

**Hlavní parametry:**
- **Barva:** světle šedá
- **Materiál:** pozinkovaná ocel
- **Celkové rozměry:** 117 x 1221 x 123 cm (Š x H x V)
- **Psí bouda:**
- **Vnější rozměry:** 117 x 103 x 123 cm (Š x H x V)
- **Vnitřní rozměry:** 104 x 90 x 120 cm (Š x H x V)
- **Rozměry vchodu:** 47 x 70 cm (Š x V)
- **Výběh:**
- **Vnější rozměry:** 107 x 1 123 x 95 cm (Š x H x V)
- **Vnitřní rozměry:** 104 x 1 120 x 92 cm (Š x H x V)
- **Rozměry dvířek:** 57 x 86 cm (Š x V)
- **Montáž nutná:** ano
- **Balení obsahuje:** 1x psí bouda, 1x výběh
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud