Vaši chlupatí kamarádi si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zajistit jejich bezpečí a pohodlí zároveň. Díky všestrannému využití poskytuje dostatek prostoru pro hry, výcvik nebo jednoduše pro odpočinek. Robustní konstrukce z pozinkované oceli zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Pletivová konstrukce výběhu zajišťuje bezpečnost a ventilaci, zatímco praktická střecha chrání vaše štěně před nepříznivými povětrnostními podmínkami. S pohodlným přístupem díky vchodu a dvířkům... Celý popis

Koupit za 8 606 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vaši chlupatí kamarádi si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zajistit jejich bezpečí a pohodlí zároveň. Díky všestrannému využití poskytuje dostatek prostoru pro hry, výcvik nebo jednoduše pro odpočinek. Robustní konstrukce z pozinkované oceli zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Pletivová konstrukce výběhu zajišťuje bezpečnost a ventilaci, zatímco praktická střecha chrání vaše štěně před nepříznivými povětrnostními podmínkami. S pohodlným přístupem díky vchodu a dvířkům se západkou je tento zvířecí domek ideálním místem pro vaše chlupaté kamarády.

**Hlavní parametry:**
- Barva: světle šedá
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: 117 x 405 x 123 cm (Š x H x V)
- Psí bouda:
- Vnější rozměry: 117 x 103 x 123 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 90 x 120 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 70 cm (Š x V)
- Výběh:
- Vnější rozměry: 107 x 307 x 95 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 304 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 57 x 86 cm (Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje: 1x psí bouda, 1x výběh
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud