Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zajistit jejich bezpečí a pohodlí zároveň. Tato všestranná bouda poskytuje dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už pro hry, výcvik nebo jen pro jejich klidné odpočinkové chvilky. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je bouda odolná a navržená tak, aby vydržela dlouho. Pletivová konstrukce výběhu zase pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci pro vaše chlupaté kamarády. Praktická střecha... Celý popis

Koupit za 12 084 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vaši chlupatí přátelé si zaslouží jen to nejlepší! S touto psí budou s výběhem můžete zajistit jejich bezpečí a pohodlí zároveň. Tato všestranná bouda poskytuje dostatek prostoru pro vaše mazlíčky, ať už pro hry, výcvik nebo jen pro jejich klidné odpočinkové chvilky. S pevnou konstrukcí z pozinkované oceli je bouda odolná a navržená tak, aby vydržela dlouho. Pletivová konstrukce výběhu zase pomáhá předcházet neplechám a zajišťuje dostatečnou ventilaci pro vaše chlupaté kamarády. Praktická střecha chrání vaše štěně před nepříznivým počasím, a díky dvířkům se západkou mají snadný přístup do svého nového domova.

**Hlavní parametry:**
- Barva: světle šedá
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: 117 x 813 x 123 cm (Š x H x V)
- Psí bouda:
- Vnější rozměry: 117 x 103 x 123 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 90 x 120 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 70 cm (Š x V)
- Výběh:
- Vnější rozměry: 107 x 715 x 95 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 712 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 57 x 86 cm (Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje: 1x psí bouda, 1x výběh
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vidaXL

Články odjinud