Zajistěte svým chlupatým přátelům bezpečí a pohodlí s touto univerzální psí budou se střechou. Tato bouda není jen prostor pro vaše štěně, ale také ideální místo pro hry, cvičení nebo trénink. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli je odolná a zajišťuje dlouhou životnost. Praktická střecha ochrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami jako slunce, déšť nebo sníh. Vchod je navržen pro pohodlný přístup, aby vaši chlupatí kamarádi mohli snadno vstoupit a opustit svůj nový domov.... Celý popis

Koupit za 6 772 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zajistěte svým chlupatým přátelům bezpečí a pohodlí s touto univerzální psí budou se střechou. Tato bouda není jen prostor pro vaše štěně, ale také ideální místo pro hry, cvičení nebo trénink. Díky robustní konstrukci z pozinkované oceli je odolná a zajišťuje dlouhou životnost. Praktická střecha ochrání vašeho psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami jako slunce, déšť nebo sníh. Vchod je navržen pro pohodlný přístup, aby vaši chlupatí kamarádi mohli snadno vstoupit a opustit svůj nový domov.

Hlavní parametry:
- Barva: světle šedá
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Vnější rozměry: 165 x 153 x 181 cm (D x Š x V)
- Vnitřní rozměry: 156 x 143 x 178 cm (D x Š x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 120 cm (D x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud