Tato odolná psí bouda je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda v každém ročním období. Díky pevné konstrukci z pozinkované oceli je bouda odolná a spolehlivá, což zaručuje dlouhou životnost. Praktická střecha chrání psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ať už je slunce, déšť nebo sníh. Otevřený vchod usnadňuje psovi vstup a výstup z boudy. Hlavní parametry: - Barva: antracitová - Materiál: pozinkovaná ocel - Rozměry: 116,5 x 153 x 81,5 cm (Š x H x V) - Rozměry vchodu: 47 x... Celý popis

Koupit za 4 606 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato odolná psí bouda je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda v každém ročním období. Díky pevné konstrukci z pozinkované oceli je bouda odolná a spolehlivá, což zaručuje dlouhou životnost. Praktická střecha chrání psa před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ať už je slunce, déšť nebo sníh. Otevřený vchod usnadňuje psovi vstup a výstup z boudy.

Hlavní parametry:
- Barva: antracitová
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Rozměry: 116,5 x 153 x 81,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 57 cm (Š x V)
Zobrazit více

Články odjinud