Tato robustní dřevěná bouda pro psy je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele, kterého ochrání před nepřízní počasí a zároveň mu poskytne pohodlí pro odpočinek. S masivním dřevěným rámem a odolnou zelenou tkaninou na střeše je tato venkovní psí bouda nejen pevná a odolná, ale také stylová a přírodního vzhledu, který přinese do vaší zahrady rustikální atmosféru. Sestavení je snadné a vašemu psímu kamarádovi poskytne bezpečné a útulné místo k odpočinku. Hlavní parametry: - Barva: hnědá... Celý popis

Koupit za 2 815 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato robustní dřevěná bouda pro psy je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého přítele, kterého ochrání před nepřízní počasí a zároveň mu poskytne pohodlí pro odpočinek. S masivním dřevěným rámem a odolnou zelenou tkaninou na střeše je tato venkovní psí bouda nejen pevná a odolná, ale také stylová a přírodního vzhledu, který přinese do vaší zahrady rustikální atmosféru. Sestavení je snadné a vašemu psímu kamarádovi poskytne bezpečné a útulné místo k odpočinku.

Hlavní parametry:
- Barva: hnědá a zelená
- Materiál: rám z masivního borového/jedlového dřeva, práškově lakované železné pletivo, překližka
- Rozměry: 72 x 85 x 82 cm (Š x H x V)
- Střecha potažená voděodolnou tkaninou (100% polyester)
- Vhodné pro psy
Zobrazit více

Parametry

Barva hnědé

Články odjinud