HECHT 2117

80 %
Stars
(14 hodnocení)

S moderní stavební míchačkou s elektrickým motorem o příkonu 550 W bude míchání betonové nebo maltové směsi hračkou. Díky navýšenému výkonu motoru a skutečné kapacitě bubnu 120 l tato míchačka předčí většinu konkurence. Gumová kola usnadní transport, zesílené dno zvládne velké zatížení a precizně vařený míchací buben zajistí dlouhou životnost. S dostatečně velkým ovládacím kolem náklonu bubnu, speciálně konstruovanými lopatkami a velkým průměrem vstupního otvoru bude míchání směsi snadné a efektivní.... Celý popis

Koupit za 4 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S moderní stavební míchačkou s elektrickým motorem o příkonu 550 W bude míchání betonové nebo maltové směsi hračkou. Díky navýšenému výkonu motoru a skutečné kapacitě bubnu 120 l tato míchačka předčí většinu konkurence. Gumová kola usnadní transport, zesílené dno zvládne velké zatížení a precizně vařený míchací buben zajistí dlouhou životnost. S dostatečně velkým ovládacím kolem náklonu bubnu, speciálně konstruovanými lopatkami a velkým průměrem vstupního otvoru bude míchání směsi snadné a efektivní. A to vše za bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Hlavní parametry:
- Příkon: 550 W
- Objem bubnu: 120 l
- Hmotnost: 49,5 kg
- Napájení: 230 V/50 Hz
- Litinový ozubený věnec pro přenos síly
- Speciálně tvarované lopatky pro dokonalé promísení
- Stabilní kovový podvozek s velkými koly
- Ochrana motoru, elektroinstalace a ovládacích prvků před vodou a směsí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hecht
Příkon 550 W
Hmotnost 49.5 kg
Míchačky s elektrickým pohonem ano
Přenosné míchačky ano
Profesionální míchačky ano
Míchačky na beton ano

Články odjinud