HECHT 2117

80 %
Stars
(14 hodnocení)

Stavební míchačka s elektrickým motorem je skvělým pomocníkem při přípravě betonové nebo maltové směsi. S příkonem 550 W a objemem bubnu 120 l je tato míchačka dostatečně výkonná pro vaše stavební projekty. Jednou z hlavních výhod této míchačky je navýšený výkon motoru oproti konkurenci v dané kategorii. Sílu motoru zajišťuje moderní výkonný motor s příkonem 550 W, který je napájen z 230 V/50 Hz sítě. To znamená, že míchačku můžete použít i v místech, kde není možné připojit výkonnější motory,... Celý popis

Koupit za 4 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stavební míchačka s elektrickým motorem je skvělým pomocníkem při přípravě betonové nebo maltové směsi. S příkonem 550 W a objemem bubnu 120 l je tato míchačka dostatečně výkonná pro vaše stavební projekty.

Jednou z hlavních výhod této míchačky je navýšený výkon motoru oproti konkurenci v dané kategorii. Sílu motoru zajišťuje moderní výkonný motor s příkonem 550 W, který je napájen z 230 V/50 Hz sítě. To znamená, že míchačku můžete použít i v místech, kde není možné připojit výkonnější motory, nebo můžete pro pohon využít vhodnou elektrocentrálu.

Další výhodou této míchačky jsou gumová kola, která umožňují snadný transport. Tato funkce je v této kategorii velmi vzácná, takže si můžete být jisti, že tato míchačka je skutečně praktická a snadno se přesouvá.

Míchací buben této míchačky má skutečnou kapacitu 120 l, na rozdíl od některých konkurentů, kteří uvádějí kapacitu 120 l, ale po odečtení skosení bubnu se skutečná kapacita pohybuje mezi 105 až 115 l. Tento míchací buben je navíc roboticky vařený s precizní kvalitou svárů a má zesílené dno dimenzované pro velké zatížení.

Míchačka je také vybavena dostatečně velkým ovládacím kolem náklonu bubnu s velkým množstvím aretačních otvorů, což usnadňuje manipulaci s míchačkou. Míchací lopatky jsou konstruovány pro co nejlepší promíchání směsi a velký průměr vstupního otvoru umožňuje snadné vkládání jednotlivých částí míchaného materiálu.

Celkově lze říci, že tato stavební míchačka nabízí bezkonkurenční poměr cena/výkon a je skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují spolehlivý a výkonný nástroj pro míchání betonové nebo maltové směsi.

Hlavní parametry:
- Příkon: 550 W
- Objem bubnu: 120 l
- Hmotnost: 49,5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hecht
Příkon 550 W
Hmotnost 49.5 kg
Míchačky s elektrickým pohonem ano
Přenosné míchačky ano
Profesionální míchačky ano
Míchačky na maltu ano

Články odjinud